KONTAKT:

 

tel. 501 052 628

email: marta@kinomana.pl

zdjęcia i filmy na stronie:

Nutshell / BurbanFilm / TheFakeRolls

 

projekt graficzny: Marta Gierczyńska 2017

Jeśli coś Cię zaciekawiło - udostępnij. Proszę o nie kopiowanie treści tej strony.

 

KinoMana

 

"Kino" to po hawajsku ciało, a w jeszcze głębszym znaczeniu - wysokoenergetyczny obraz myśli. "Mana" oznacza energię, moc. KinoMana to techniki pracy z ciałem, które umożliwiają zmianę sposobu myślenia (na bardziej dla nas korzystny), a co za tym idzie, zmianę jakości życia. Powodują, że łatwiej jest nam dotrzeć do naszej osobistej mocy, w harmonii ze sobą.

 

KinoMana

 

"Kino" to po hawajsku ciało, a w jeszcze głębszym znaczeniu - wysokoenergetyczny obraz myśli. "Mana" oznacza energię, moc. Sposób w jaki myślimy kształtuje/wpływa na nasze ciało. To dobra wiadomość, bo oznacza ona, że zmieniając sposób myślenia, możemy poprawić stan zdrowia naszego ciała, umysłu oraz zmienić jakość swojego życia.

 

KinoMana to techniki pracy z ciałem (masaż, automasaż, taniec), które umożliwiają i wspierają taką zmianę. Powodują, że łatwiej jest nam dotrzeć do naszej osobistej mocy, w harmonii ze sobą.

"Wspaniały kurs masażu. Genialny nie tylko dla początkujących i zaawansowanych fizjoterapeutów, masażystów ale dla każdego kto ma ochotę nauczyć się komunikacji poprzez dotyk. To wspaniała przygoda uwieńczona wiedzą najwyższej jakości o potrzebach, miłości, komunikacji niewerbalnej, podświadomości. Sam miałem przyjemność być u Marty na jej pierwszym prowadzonym kursie i byłem zachwycony. Zresztą wybieram się do niej na Lomi Inspiracje. Z całego serca polecam"

 

Janusz Tympalski

 

Co mówią inni?

Imię
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękuję
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

 

 

Chcesz rozwijać swoje zainteresowania związane z masażem i tańcem, naładować akumulatory, poczuć się częścią społeczności, spędzić czas z inspirującymi ludźmi?

Potrzebujesz rozluźnienia, dystansu do codzienności, chwili dla siebie i pełnego szacunku dotyku? Skorzystaj z sesji masażu hawajskiego lomi lomi nui lub peloha.

KURSY

WARSZTATY

SESJE INDYWIDUALNE

masaż hawajski lomi lomi nui

poznaj sposoby Hawajczyków na życie w zdrowiu i harmonii

rozwój osobisty

dowiedz się, jak poczuć się lepiej we własnej skórze oraz w relacji z innymi ludźmi

taniec intuicyjny

poczuj moc tańca, ekspresji i ludzi wokół siebie

 

 

 

Chcesz poznać uzdrawiającą technikę masażu?

Potrzebujesz zmiany w życiu? Szukasz swojej drogi?

Chcesz pogłębić kontakt ze swoim ciałem? Być może

kurs masażu hawajskiego lomi lomi nui i świadomej pracy

z ciałem jest dla Ciebie!

O mnie

 

Nazywam się Marta Gierczyńska. Profesjonalnie masażem lomi lomi nui zajmuję się od 2007 roku, od 2013 prowadzę kursy grupowe. Jestem certyfikowanym nauczycielem Aloha International (od 2014 roku). Ogromną radość daje mi możliwość dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, bo wiem ile masaż lomi lomi nui, związane z nim podejście do człowieka i hawajska filozofia, mogą zmienić w życiu. Pasjonuje mnie świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć.W swojej pracy łączę wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (taniec, praca z ciałem, masaż, huna, coaching, relaksacja, medytacja) zachęcając Uczestników, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, do odkrywania i eksplorowania swojej prawdziwej natury, mocy i potencjału.Na sesje masażu zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie, kursy mają charakter wyjazdowy.

 

 

Kliknij mnie

KinoMana

Klikając przycisk WYŚLIJ, przekazujesz dobrowolnie swoje dane osobowe (imię, adres e-mail), które będą przetwarzane wyłącznie w celach niezbędnych do dalszej komunikacji. Nie będą one udostępniane innym odbiorcom danych. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia wysyłając mail na adres: marta@kinomana.pl lub tel. 501 052 628.

 

Administratorem danych osobowych jest firma:

Kanaloa Marta Gierczyńska z siedzibą przy ul. Francuskiej 4/2, 03-906 Warszawa.

Kursy masażu lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem