KONTAKT:

 

tel. 501 052 628

email: marta@kinomana.pl

zdjęcia i filmy na stronie:

Nutshell / BurbanFilm / TheFakeRolls

 

projekt graficzny: Marta Gierczyńska 2017

Jeśli coś Cię zaciekawiło - udostępnij. Proszę o nie kopiowanie treści tej strony.

O mnie

 

Nazywam się Marta Gierczyńska. Z wykształcenia jestem architektem, z zamiłowania masażystką (masaże lomi lomi nui od 2007 roku, PeLoHa, ManaLomi) i nauczycielką masażu lomi lomi nui (certyfikat Aloha International od 2014 roku). Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje mnie świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzę od 2000 roku. Najpierw był aerobik, potem Teatr Ruchu Dansomat, zajęcia fitness aż po kursy i warsztaty, które tworzę teraz. W swojej pracy łączę wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania i eksplorowania swojej prawdziwej natury, mocy i potencjału. Wspieram autentyczność i odkrywanie prawdy o sobie samym.

Moimi nauczycielami masażu i życia są Danusia i Jurek Adamczykowie i Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), Alan Earle (PeLoHa) oraz Maka'ala Yates (ManaLomi). Od dziecka fascynuje mnie ruch i ludzkie ciało, ale po poznaniu Lomi ta pasja objęła zupełnie inny wymiar. Masaż jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam starań, aby Klient odczuł atmosferę akceptacji, miłości i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi.

 

Obcowanie z masażem lomi lomi to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.

 

Lomi Lomi zainaugurował moją przygodę z rozwojem osobistym. Ukończyłam kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy (u Zofii i Karstena Schacht-Petersen). Byłam uczestniczką wielu warsztatów. Te które najbardziej wpłynęły na mój sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine (Ya'acov i Susannah Darling Khan), Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz, Vipassana.

 

Duszę mam artystyczną i daję jej upust w tańcu i projektowaniu grafiki, czasem w malowaniu lub rysowaniu piórkiem. Prywatnie uwielbiam dobrą lekturę, muzykę, jazdę rowerem, podróże w nieznane, zgłębianie tajników świadomości, długie rozmowy z przyjaciółmi i rozkminianie tajemnic Wszechświata.

 

Jeśli macie ochotę zobaczyć mnie w mniej poważnej roli, zapraszam do obejrzenia teledysku ;)

KinoMana

KURS ONLINE