Warsztaty Lomi Intro

 

To 1-dniowy warsztat wprowadzający do kursu masażu lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem. Zapraszam wszystkich tych, którzy mają ochotę sprawdzić czym jest masowanie, czym jest lomi lomi nui, jak wyglądają zajęcia podczas kursu masażu oraz tych, którzy chcieliby osobiście poznać i pogadać z prowadzącą. Jest to opcja stworzona przede wszystkim dla tych, którzy zastanawiają się nad wzięciem udziału w kursie, a nie chcą kupowac kota w worku ;) oraz dla tych, którzy maja ochotę na 1-dniową przygodę w duchu aloha.

 

 

 

 

 

 

JESIENNY ZLOT FANÓW LOMI LOMI

 

20-22.10.2017

Mazurskie Siedlisko Ekspresji

 

ZAPISZ SIĘ

 

MASUJĄCY KRĄG KOBIET

 

(termin podam wkrótce)

Warszawa

 

 

LOMI INTRO

 

(termin podam wkróce)

Warszawa

 

 

Masujący Krąg Kobiet

 

To 1-dniowy warsztat specjalnie dla Kobiet.

Zapraszam Was do spędzenia dnia z ciałem, duchem, lomi, tańcem i mocą kobiecej energii. Zapraszam do spotkania w gronie Kobiet, po to abyśmy mogły zadbać o swoją kobiecość i się nią nasycić. Zapraszam do zagłębienia się w swoją kobiecość intencjonalnie, do kontaktu z kobiecą stroną mocy, do zwolnienia, wsłuchania się w potrzeby ciała, tak aby ze świadomością tych jakości w nas odważniej i z większą lekkością kroczyć swoją drogą.

Zlot fanów lomi lomi

 

Serdecznie zapraszam na spotkanie wszystkich fanów masażu lomi lomi. Spotkanie ma charakter warsztatowy, także możecie liczyć na wspólne masowanie, taniec i jak zwykle miłe spędzanie czasu z osobami "po fachu".

 

Zlot skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy mają za sobą pierwsze kroki jeśli chodzi o tę sztukę pracy z ciałem, ale otwarte jest też dla tych, którym znane jest podejście masowania w duchu Aloha.

KONTAKT:

 

tel. 501 052 628

email: marta@kinomana.pl

zdjęcia i filmy na stronie:

Nutshell / BurbanFilm / TheFakeRolls

 

projekt graficzny: Marta Gierczyńska 2017

Jeśli coś Cię zaciekawiło - udostępnij. Proszę o nie kopiowanie treści tej strony.

KinoMana