KONTAKT:

 

tel. 501 052 628

email: marta@kinomana.pl

zdjęcia i filmy na stronie:

Nutshell / BurbanFilm / TheFakeRolls

 

projekt graficzny: Marta Gierczyńska 2017

Jeśli coś Cię zaciekawiło - udostępnij. Proszę o nie kopiowanie treści tej strony.

emilia

(po pokazie lomi lomi)

 

Witam,

 

Jest dość późno, ale nie pozwoliłabym sobie zasnąć gdybym resztkami sił nie napisała tego maila do Pani. Byłam dzisiaj na darmowym pokazie Lomi Lomi w Krakowie, w sumie całkiem przypadkiem, aczkolwiek w przypadki nigdy nie wierzyłam i myślę, że ten przypadek to jednak coś więcej. Pisze, bo chciałam po prostu podziękować. 
 
Od dawna żyłam tak trochę w szarych barwach. Wejście w dorosłe życie nie jest takie cudowne jak to wydawać by się mogło, łatwo jest utracić siebie, swoje wartości, wierzenia, swój wewnętrzny dom. Trochę po drodze można się pogubić, ale od czego są, jak to Pani wspominała, anioły w ludzkiej postaci. I chciałam właśnie podziękować za to, że Pani jest dla mnie takim dzisiejszym aniołem.  
 
Od samego wejścia na salę można było wyczuć pozytywną, dosłownie promieniującą od Pani energie, która w przeciągu 30 minut z ponurego gbura zrobiła ze mnie lżejszego o całą tonę emocjonalną człowieka. Samo przebywanie, oglądanie Pani przy pracy czy potem słuchanie niesamowicie mnie podniosło, zafascynowało, przypomniało mi to,czym jeszcze rok temu mocno się kierowałam. Wierze mocno w każde zdanie jakie padło dziś na spotkaniu, wiem że to jest prawda, czuję to całą sobą, otrzymywałam zbyt dużo dowodów w życiu  na teorie "myśli stają sie rzeczywistością" i "energia przyciąga energię",że nie mogłabym nie wierzyć. I mimo, że do Lomi Lomi mi daleko i nie interesuje mnie szczerze powiedziawszy rozwój w stronę masażu, bo joga jednak zawsze była bliższa mojemu sercu, zrobiła mi dziś pani masaż duszy, taki wewnętrzny, oczyszczający.
 
To zabawne, jak zwykły dzień potrafi zakończyć się jako początek czegoś nowego, czegoś za czym całe moje ciało, umysł i dusza tęskniły, czegoś, co zawsze gdzieś tam we mnie było, ale zostało zepchnięte na rzecz podążania za zabawą, pracą, stresem o przyszłość czy próbą przypodobania sie społeczeństwu. 
 
Dziękuje, za błogość, jaką dzisiaj od Pani wyniosłam i dziękuje za przypomnienie, co jest w życiu istotne. 
 
Przesyłam mnóstwo buziaków, 
Aloha
 

Emilia

 

26 kwietnia 2017

KinoMana