Warsztaty Lomi Intro

 

To 1-dniowy warsztat wprowadzający do kursu masażu lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem. Zapraszam wszystkich tych, którzy mają ochotę sprawdzić czym jest masowanie, czym jest lomi lomi nui, jak wyglądają zajęcia podczas kursu masażu oraz tych, którzy chcieliby osobiście poznać i pogadać z prowadzącą. Jest to opcja stworzona przede wszystkim dla tych, którzy zastanawiają się nad wzięciem udziału w kursie, a nie chcą kupowac kota w worku ;) oraz dla tych, którzy maja ochotę na 1-dniową przygodę w duchu aloha.

 

Jeśli chcesz aby Lomi Intro odbyło się w Twoim mieście, masz chętnych i możesz pomóc w organizacji - napisz do mnie - chętnie przyjadę :)

 

 

 

 

 

 

WEWNĘTRZNA MOC

 

21-24.05.2020

Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

 

ZAPISZ SIĘ

 

 

 

 

 

LOMI INTRO

 

 

Warszawa/Kraków

 

 

Lomi Advanced

 

Warsztat dla tych, którzy ukończyli poziom podstawowy i chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności masażowe. Zapraszam do wspólnego eksplorowania tego, co wychodzi poza strukturę. Do praktykowania obecności. Do budzenia swojej intuicji i wrażliwości w kontakcie z drugą osobą.

 

Warsztat jest dla wszystkich, którzy zdecydują się na uzdrawiającą podróż wgłąb siebie, aby w coraz pełniejszej obecności, świadomości, zrozumieniu i miłości służyć tym, którzy przyjmują od nas masaż.

Zlot fanów lomi lomi

 

Serdecznie zapraszam na spotkanie wszystkich fanów masażu lomi lomi. Spotkanie ma charakter warsztatowy, także możecie liczyć na wspólne masowanie, taniec i jak zwykle miłe spędzanie czasu z osobami "po fachu".

 

Zlot skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy mają za sobą pierwsze kroki jeśli chodzi o tę sztukę pracy z ciałem, ale otwarte jest też dla tych, którym znane jest podejście masowania w duchu Aloha.

 

LOMI ADVANCED

 

13-19.07.2020

Mazurskie Siedlisko Ekspresji

 

ZAPISY RUSZAJĄ WKRÓTCE

 

KinoMana

KURS ONLINE

KONTAKT:

 

tel. 501 052 628

email: marta@kinomana.pl

zdjęcia i filmy na stronie:

Nutshell / BurbanFilm / TheFakeRolls

 

projekt graficzny: Marta Gierczyńska 2017

Jeśli coś Cię zaciekawiło - udostępnij. Proszę o nie kopiowanie treści tej strony.