KONTAKT:

 

tel. 501 052 628

email: marta@kinomana.pl

zdjęcia i filmy na stronie:

Nutshell / BurbanFilm / TheFakeRolls

 

projekt graficzny: Marta Gierczyńska 2017

Jeśli coś Cię zaciekawiło - udostępnij. Proszę o nie kopiowanie treści tej strony.

Wielkie Lomi Świętowanie

 

Warsztat lomi, w którym poprzez dzielenie się tym, co kochamy robić (lomi, taniec, medytacja w ruchu) dajemy wyraz i uwagę temu, za co jesteśmy wdzięczni i celebrujemy życie! To już noworoczna lomi tradycja! 

 

Zdarza się, że gdzieś w codziennym pędzie zapominamy, żeby zauważać to, co do nas przychodzi. Spotkajmy się, aby to dostrzec, docenić, dodać temu energię, zrobić przestrzeń na nowe i pobyć w cudownym towarzystwie 

 

 

 

 

 

 

LOMI VISION QUEST

 

Wakacje 2022

Mazurskie Siedlisko Ekspresji

 

ZAPISY WKRÓTCE

 

 

 

 

 

GŁĘBOKI RESET

 

9-12.12.2021

Lipowy Dom / Mazury

 

ZAPISZ SIĘ

 

 

 

 

 

WIELKIE LOMI ŚWIĘTOWANIE

 

10-13.02.2021

Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

 

ZAPISY WKRÓTCE

Lomi Vision Quest

 

Warsztat dla tych, którzy ukończyli poziom podstawowy i chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności masażowe. Zapraszam do wspólnego eksplorowania tego, co wychodzi poza strukturę. Do praktykowania obecności. Do budzenia swojej intuicji i wrażliwości w kontakcie z drugą osobą.

 

Warsztat jest dla wszystkich, którzy zdecydują się na uzdrawiającą podróż wgłąb siebie, aby w coraz pełniejszej obecności, świadomości, zrozumieniu i miłości służyć tym, którzy przyjmują od nas masaż.

 

Warsztat jest okazją do introspekcji, pogłębienia kontaktu ze sobą i rozwoju świadomości. Znaczna jego część odbywa się w ciszy.

Głęboki Reset

 

Warsztat dla masażystów, którzy chcą oferować najwyższą jakość dotyku.
 
Szewc bez butów chodzi, a wielu masażystów rzadko trafia na masaż  I wielu z nas wie, że konsekwencje tego mogą być bolesne... Jeśli nasze ciała są przemęczone i przeciążone, trudno dotykać z uważnością, korzystać ze swojego potencjału i w pełni służyć innym ludziom. Jeśli chcemy pomagać innym z radością i lekkością - trzeba najpierw zadbać o siebie, odpocząć, naładować akumulatory. Kiedy dzielimy się dotykiem z miejsca pełni, działa on wzbogacająco na obie strony 
 
Jeśli czujesz, że potrzebujesz restartu systemu i zaopatrzenia go w sporą dawkę odżywczej energii, zapraszamy w 3-dniową podróż z masażem, dotykiem, medytacjami, tańcem, MUZYKĄ NA ŻYWO i mazurskim krajobrazem w tle!

KinoMana