KONTAKT:

 

tel. 501 052 628

email: marta@kinomana.pl

zdjęcia i filmy na stronie:

Nutshell / BurbanFilm / TheFakeRolls

 

projekt graficzny: Marta Gierczyńska 2017

Jeśli coś Cię zaciekawiło - udostępnij. Proszę o nie kopiowanie treści tej strony.

werona

Kurs masażu hawajskiego lomi lomi nui prowadzony przez Martę to pakiet bogaty w obfitość, której nawet w połowie nie umiałam sobie wyobrazić. Prawdziwe misterium pracy z ciałem, ruchem i uważnością.

 

Od rana do nocy zajęcia, które w piękny i subtelny sposób zachęcały do spotkania siebie, swoich marzeń, blokad, aktualnych procesów. Sama nauka masażu z zachowaniem najwyższego poziomu taktu i poszanowania drugiej osoby. Teoria przeplata się z praktyką, a wszystko w bardzo lomisiowej atmosferze, co oznacza że było cudownie.

 

Bardzo ważnym aspektem kursu, było też to co pomiędzy masażami, co myślę że znacznie odróżnia go od innych tego typu akcji, a mianowicie warsztaty tańca intuicyjnego. To co Marta tam wyprawiała i jak prowadziła uczestników szczytuje u mnie na samej górze listy wspaniałych doświadczeń pracy nad sobą. To była praca i nauka na najgłębszych poziomach. Często okupiona wzruszeniem, łzami, radością i nagłymi atakami przyjemnej ekspresji. Moja wyobraźnia otworzyła się na obszary dotychczas nieznane, wiem też, że i integracja tego co się objawiło zaszła o wiele szybciej niż przy innych formach pracy z psychiką. Wszystko mocne, głębokie i zarazem subtelne. Nie było podjudzania, hradkorów, cokolwiek się działo, nawet jak czasem trudne, było piękne i akceptowane - od razu znajdowało swoje miejsce, co dla mnie osobiście było największą wartością tego czego tam doświadczyłam.

 

To i może jeszcze warto dodać, że Marta zadbała o brzuszki uczestników i tak dobrze nie jadłam od wieków:)

Cóż, prawdziwa uczta dla ciała, potężna dawka miłości dla samej siebie i zupełnie nieoczekiwane (!) nowe umiejętności. Jeden kurs wystarczył by zacząć zawodową przygodę z lomi lomi.

 

Polecam z całego serca.

 

Weronika

 

26 kwietnia 2017

KinoMana